خرداد ۱۳, ۱۳۹۹

سعید محمودی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی معرفی شد

  • توسط meysam
  • ۸ ماه قبل
  • 0

به گزارش فردای ایل و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور آقای غلامرضا یوسفی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و آقای علی اکبر موسوی رئیس امور شهرستانهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر فرماندار ممسنی برگزار گردید آقای یوسفی نژاد هدف از جلسه را تقدیر و تشکر از زحمات آقای عارف اسحاقی در طول دوران مدیر یتش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی و معرفی آقای سعید محمودی به عنوان سرپرست جدید اداره بیان نمود .
غلامرضا یوسفی نژاد معاون پشتیبانی توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تعامل دستگاه های فرهنگی بویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرمانداری و امام جمعه ضروری خواند و گفت کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی با روح لطیف هنری با همه مردم ادارات و … اهل تعامل هستند .
داوود ایوبی فرماندار ممسنی ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم از زحمات آقای عارف اسحاقی و تلاش و فعالیت ایشان تقدیر و تشکر نمودند و گفتند : آقای عارف اسحاقی یک چهره علمی بود که توانست در مدت کوتاه مدیریت خود خدمات ارزنده ای ارائه نماید . فرماندار ممسنی ضمن تبریک به آقای سعید محمودی گفت آشنایی من با ایشان از سال ۱۳۸۴ بود که بخشدار بودم و در آن زمان فعالیت و تلاش ایشان و همچنین تعامل و همکاری ایشان را از نزدیک می دیدیم و وقتی نام ایشان در بین گزینه های پیشنهادی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد خوشحال شدم و ایشان را تایید نمودم . داوود ایوبی با بیان اینکه نزدیک به پنج ماه دیگر انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد و ضرورت دارد در حوزه فرهنگ برنامه هایی اجرا کنیم تا انتخاباتی سالم و بدون حاشیه داشته باشیم، زیرا اصلی ترین مشکل انتخابات در حوزه فرهنگ است . در ادامه با اهدای لوح تقدیر از زحمات آقای عارف اسحاقی تقدیر و تشکر گردید سپس با اهداء حکم سرپرستی به آقای سعید محمودی ایشان را به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی معرفی نمودند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *